Gayrimenkul eğitmeni, koçu, danışmanı Hasan Sarıkaya, Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümleri mezunudur. 11 yaşında Mahmut Paşa Yokuşu’nda başlayan çalışma yaşamı, yerli ve yabancı firmalarda finans ve yüz yüze satışta bireysel olarak devam etti. Subay olarak TSK’ya katıldı, yurt içinde ve yurt dışında birlik komutanlığı, harekât ve lojistik hizmetler ve öğretim üyeliği görevlerinde bulundu.

Gayrimenkul işine modellenmiş eğitim, koçluk ve danışmanlık hizmeti sunarak; gayrimenkul sektöründe profesyonellerin, satıcıların ve alıcıların hayallerini gerçekleştirecek çözümler üretiyoruz. Siz hayal edin, gerçekleşmesi için kültürümüz, değerlerimiz ve uzmanlığımızla yanınızda olacağız.

Gayrimenkul şirketlerinin kültürünü kendi değerleriyle birleştirerek, gayrimenkul danışmanlığı,  brokerlık, franchise yöneticiliği, üretkenlik koçluğu ve marka danışmanlığı hizmetleri verdi. Üretkenliğini artırmak için gayrimenkul ekonomisi (Londra), ticari gayrimenkul (USA), konut proje pazarlaması, başarı   koçluğu (USA) gayrimenkul danışmanı ve broker koçluğu, saha brokerlığı, recruiting eğitimlerine ilave olarak taktik satış, digital pazarlama (İspanya), Angelo Fradera ‘dan Gayrimenkul Gelişim Stratejileri  Programı’na katıldı. Halen Keller Williams Şişli Bölge Müdürlüğü’nün Eğitim Koordinatörlüğü ve İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş, Şişli ve Beyoğlu semtlerinde solo gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Gayrimenkul, herkesin hayatında önemli bir yer tutar. Ya yuvamızdır, ya yatırımlık emeğimizdir ya da  çocuklarımıza bırakacağımız bir güvencedir. Sıfırdan zirveyi hedefleyenler ile memnun ve taraftar  müşteriler yaratmak için yola çıktık. Bu yolda sizinle yürümekten çok keyif alacağız.