Başarı Beyannamemiz

Başarı Beyannamemiz

İş insanlarının, özellikle gayrimenkul profesyonellerinin başarıya ulaşmaları için yüreklerinde saklayacakları iş taahhütleri olmalıdır. İşinle ilgili taahhüdün yoksa, başarı için de hakkın ve rehberin yoktur. Rehberini benimsemelisin ve sadık kalmalısın. Gayrimenkul danışmanlığına başladığımda kendimi bağladığım, taahhüt altına soktuğum beyannamemi sizinle paylaşmaktan gurur duyarım.

Beyannamem;

1. Başarı Anahtarları: Başarılı olmak için başarılı düşünmeli ve başarılı davranmalıyım!

2. Mesleki Değer: Aldığım aracılık hizmet bedeli, sadece bir mülk göstermenin ödülü değildir; müşterilerim değerli profesyonel hizmetler sağladığım için ödeme yaparlar.

3. Gerçek Çalışma: Zor görevlerden ve rahatsız edici durumlardan kaçınmam. Başarısız insanların yapamayacağı veya yapmak istemeyeceği şeyleri yaptığım için iyi para kazanırım.

4. Coşku ve Güven: Gayrimenkul işi hakkında olumsuz düşünmüyorum, konuşmuyorum ya da olumsuz davranmıyorum. Tutumumum başarı seviyemi etkilediğini biliyorum ve müşterilerime ve iş arkadaşlarıma her zaman coşku ve güven sunuyorum. Kişisel değerime, ofisimin ve şirketimin değerine inanıyorum.

5. Tutarlı Arama: Potansiyel müşterilerin bana gelmesini beklemiyorum. Aktif olarak nitelikli potansiyel müşterileri araştırıyorum.

6. Satış Durumu: “Meşgul çalışma” içinde görünüp, başımı kuma gömmüyorum. Sürekli olarak gerçek satış koşullarına odaklanarak başarımı garanti ediyorum. Kanıtlanmış gayrimenkul pazarlama sistemlerini çalıştırarak başarı olasılığımı en üst düzeye çıkarıyorum.

7. Makul Olasılık: Şansa bağlı değilim ve gerçekçi olmayan olasılıklar için kumar oynamam. Sadece mülklere ve makul bir başarı olasılığının olduğu potansiyel adaylarla çalışıyorum.

8. Değerli Müşteriler: Niteliksiz müşteriler için zamanımı, enerjimi veya paramı boşa harcamıyorum. Çalıştığım müşteriler, değerli profesyonel hizmetlerime layıktır.

9. Çalışma Saatleri: Maaşlı bir çalışanla aynı saatlerde çalışmıyorum. Potansiyel müşteriler mevcut olduğunda, müsait olmam gerektiğini biliyorum. Başkalarının çalışma programımı etkilemesine izin vermiyorum. Çalışma saatlerimi dikkatle koruyorum.

10. Heyacan: Sorumluluk ve Kontrol: Kontrolüm dışındaki durumlar için sorumluluk kabul etmiyorum. Tüm durumlar için heyacan duyuyorum, ancak yalnızca kontrol edilebilir durumlar için sorumluluk kabul ediyorum.

11. Dürüstlük ve Yararları: İnsanlara sadece duymayı umduklarını söyleyerek gerçekliği gizlemiyorum. Müşterilerime gerçeği söylüyorum ve faydaları onlara satıyorum.

12. İkna: Müşterilerle tartışmam ama problemlerden de kaçmam. İnsanları sabırla izlerim, dinlerim. Problem çözümlerimi müşterilerimin faydaları ile birleştirir ve başarılı bir şekilde onları ikna ederim.

13. Gevşek Sonlar: Geride kaybolacağını umduğum çözülmemiş sorunlar bırakarak, işlemlere acele etmiyorum. Gelecekte memnuniyet sağlayacak soruları ve endişeleri cevaplıyorum.

14. Kişisel Sorumluluk: Başarı düzeyim kontrol edilemeyen koşullara bağlı değil. Tamamen biliyorum ki … Öyle ise, her şey bana kalmış.

15. Uzmanlık: Her beklentiyle veya her mülkle çalışmaya çalışmıyorum. Mesleki yeterlilik seviyeme ve başarı için makul yeteneğe sahip olduğum bölgemdeki mülklerle ve umutlarla uzmanlaşıyorum.

16. İnanıyorum: Başarılı olma hakkım var. Başarılı olma yeteneğim var. Başarı düzeyimden şahsen sorumluyum. Başarımı düşüncelerim ve eylemlerimle yaratırım!

Bu taahhütlerimize bağlı kalacağımıza ve bizimle iş büyütme sürecine katılanları da bu iş kültürüne odaklamaya söz veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.