İşinizde Üretkenlik Teklifimiz

Satış- pazarlama ve gayrimenkul sektörü profesyonellerinin bireysel ve takım koçluğu almasının faydaları olduğu kabul edilmektedir. Özellikle sektöre yeni başlayanlar, önceden gidilmiş yollardan daha rahat giderek hedeflerine ulaşması sağlanmaktadır. Sektörde bir süredir bulunmakla beraber istediği başarıyı yaklayamayanlar için de durum aynıdır. Dönemsel olarak zirveye çıkışı gerçekleştirmiş danışmanların, orada kalmasını sağlayacak bir mentör ve koç her zaman yeniden motive edici olmaktadır. Söz konusu koçluk desteği alınacak kişilerin; teorik bilginin yanında sahada deneyimle de yoğrulmuş olması gerekmektedir. Yapmayan yaptıramaz anlayışı, motivasyon esaslı mesleklerde oldukça geçerli olduğu unutulmamalıdır. Bu değerlendirme kapsamında; hs gayrimenkul koçluğu bireysel ve takım olarak koçluk programları sunmaktadır. Bu uzun ve zorlu zirve yolculuğunda ”İşini Kur” büyüme programı danışmanların ve takımların yanında olmaktadır.

Hs gayrimenkul koçluğu; gayrimenkulkul danışmanlığı eğitimlerini, danışmanın yaptığı işi bir profesyonel işletme gibi yapması gerektiği felsefesi üzerine oturtmaktadır. Kendisini bir start up olarak görmeli ve sektörel mesleki eğitimleri daha sonra almalıdır.  Bölgesinde marka olmak için yola çıkan danışman, hedef belirleme, zaman yönetimi, ilişki yönetimi, müzakere süreci yönetimi, müşterileri tanıma, bölgesinde veya konusunda mikro uzman olmalıdır. Danışman tüm bu süreci yönetmesi için başlangıçtan zirveye ulaşana kadar eğitim, koçluk ve ölçülebilirlik programları ile desteklenmektedir. Danışmanların arabuluculuk, stratejik karar verme, yıllık iş planı yapma, gayrimenkul geliştirme, spesifik uzmanlık konularına vakıf olma şeklinde yetişmesi sağlanmaktadır. Çalışma sonunda her katılımcının kendi özel çözümlerini keşfetmesi ve soruna uygun cevaplar üretmesi  hedeflenmektedir.

Eğitim ve Koçluk Hizmetlerimiz;

hs gayrimenkul koçluğu, şirketlerin süreç yönetiminde bulunarak veya doğrudan sorumluluk alarak iş çarklarının oluşturulmasını sağlamak maksadıyla bir dizi hizmet sunmaktadır.

Satış-pazarlama şirketleri ve gayrimenkul danışmanlığı ofisleri için alan hakimiyeti konumlu bölge analizi.

Satış-pazarlama şirketleri ve gayrimenkul danışmanlığı ofisleri için pazar araştırmaları.

Yeni kurulacak satış-pazarlama ve gayrimenkul danışmanlığı ofisleri için, ilk kurulum etüdü.

Şirket iç işleyiş matrisi hizmeti.

Gayrimenkul new home ve commercial proje konsept geliştirme hizmeti.

Tam kapsamlı mülk yönetim koçluğu.

Pazarlama ve satış yönetimi koçluğu.

Gayrimenkul portföy yönetimi koçluğu.

……………………………………………………………….

Daha fazlası için en kısa sürede bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.